Produkty
Ubezpieczenia
komunikacyjne
klasyki
Ubezpieczenia
mieszkaniowe
Ubezpieczenia
na życie
Ubezpieczenia
firmowe

Najlepsza oferta dla Ciebie

RABAT 10%

na ubezpieczenie turystyczne

 • Wszystkie formalności nie zajmą Ci więcej niż 5 min.
 • Płatności dokonasz online poprzez Przelewy24 lub kartą płatniczą.
 • Kod rabatowy "AUTHOR" zostanie przypisany automatycznie
  po kliknięciu w koszyk.
 • Polisę wyślemy Ci na e-mail.
Kup polisę

O nas

Agencja Author istnieje od 1997 roku i od początku współpracuje z Wartą.
Założycielem agencji jest Paweł Misztal.

Agencja należy do największych partnerów autoryzowanych Warty w Polsce. Niejednokrotnie nasze zaangażowanie, wiedza i doświadczenie zostały docenione. Wskazują na to wyróżnienia i nagrody, które otrzymujemy. Dzięki 20 latom pracy w branży ubezpieczeniowej posiadamy uprawnienia do wszystkich oferowanych przez Wartę produktów.

Etyka i profesjonalizm są celem naszej pracy. Otwartość i komunikatywność to cechy, którymi starami się wprowadzić naszych Klientów w świat ubezpieczeń. Agencja jest rozpoznawana na rynku dzięki fachowej obsłudze Klientów, która przekłada się na wysoki poziom zadowolenia.

Odpowiadamy również na specjalne oczekiwania Klientów. W ten sposób, właściciel agencji współtworzył program „Warta Klasyki”, przeznaczony dla pasjonatów motoryzacji.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszej placówce, jak również do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jesteśmy dumni z każdego naszego Klienta. Przywiązujemy się do niego i dbamy z pełną odpowiedzialnością za powierzone nam zadania.
Z przyjemnością przyjmiemy i Ciebie do grona naszych Klientów.

8259
zadowolonych
klientów
25
lat
doświadczenia
525
ubezpieczonych
domów
80
ubezpieczonych
firm

Kontakt

Chcesz z nami porozmawiać?

  Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A., obie z siedzibą przy rondzie I. Daszyńskiego 1 w Warszawie, 00-843 Warszawa, informują, iż są administratorami, każda Spółka w zakresie kierowanego do niej zgłoszenia. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi zgodnie z wnioskiem, przez czas konieczny do wykonania tych czynności, a potem do celów archiwalnych przez okres przedawnienia roszczeń, na podstawie uzasadnionego interesu administratora danych, którym jest realizacja zgłoszenia a także obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (o ile nie zakłóca to realizacji umowy lub obowiązków Warty wynikających z przepisów prawa), ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Wartę oraz, wniesienia skargi do Organu Nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy poprzez e-mail: IOD@warta.pl lub drogą pisemną na adres siedziby Warty. Dane inspektora dostępne w zakładce Kontakt. Podanie wszystkich danych oznaczonych symbolem "*" jest konieczne do obsługi zgłoszenia.

  Klauzule informacyjne dla klienta
  al. Sikorskiego 9B,
  02-758 Warszawa

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - Czwartek
  10:00-16:00
  Piątek
  10:00-16:00  601 343 999

  tel. biuro 722 343 343

  biuro@authorubezpieczenia.pl  Paweł Misztal
    601 343 999
    biuro@authorubezpieczenia.pl


  Aldona Dzienio- Drużbalska
    602 383 218
    aldona@authorubezpieczenia.pl


  Izabella Szmagała
    601 768 397
    iza@authorubezpieczenia.pl