Warning: Declaration of BootstrapNavMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/wartapk/domains/authorubezpieczenia.pl/public_html/wp-content/themes/AuthorTheme/functions.php on line 0
Ubezpieczenie na życie od Warty | Agencja Author Strony nie odnaleziono

Ubezpieczenie na życie

Życie często pisze nam różne scenariusze. Dlatego warto mieć plan awaryjny na wypadek zdarzenia, którego nie da się zaplanować. Polisa WARTA DLA CIEBIE I RODZINY na życie to nie jest tylko wypłata pieniędzy w przypadku śmierci. To również wsparcie domowego budżetu w razie uszczerbku na zdrowiu, wypadku, inwalidztwa, choroby czy też pobytu w szpitalu oraz szeroki zakres Assistance.

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich najbliższych? Z myślą o przyszłych potrzebach dziecka WARTA posiada w ofercie specjalny program ochronno-oszczędnościowy, w ramach którego można również gromadzić kapitał. Taka polisa to finansowe zabezpieczenie dziecka w przypadku zajścia nieszczęśliwego wypadku, a nawet śmierci lub inwalidztwa rodzica czy opiekuna.

Pomyśl również o sobie! W wyścigu z rakiem ważny jest czas, ale też pieniądze. Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w Polsce z roku na rok rośnie. Choroba zmienia życie chorego, ale także całej rodziny. Często ogranicza ona aktywność zawodową, a wydatki związane z leczeniem przerastają domowy budżet. Polisa zapewni wypłatę określonej kwoty, która może ułatwić dostęp do prywatnego leczenia czy niezbędnych leków, a przez to przyśpieszy proces leczenia.

Ubezpiecz siebie – swoje życie, które niestety masz tylko jedno…

Najlepsza oferta dla Ciebie

RABAT 10%

na ubezpieczenie turystyczne

Kup polisę
ubezpieczenie turystyczne online