Ubezpieczenie na życie

Życie często pisze nam różne scenariusze. Dlatego warto mieć plan awaryjny na wypadek zdarzenia, którego nie da się zaplanować. Polisa WARTA DLA CIEBIE I RODZINY na życie to nie jest tylko wypłata pieniędzy w przypadku śmierci. To również wsparcie domowego budżetu w razie uszczerbku na zdrowiu, wypadku, inwalidztwa, choroby czy też pobytu w szpitalu oraz szeroki zakres Assistance.

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich najbliższych? Z myślą o przyszłych potrzebach dziecka WARTA posiada w ofercie specjalny program ochronno-oszczędnościowy, w ramach którego można również gromadzić kapitał. Taka polisa to finansowe zabezpieczenie dziecka w przypadku zajścia nieszczęśliwego wypadku, a nawet śmierci lub inwalidztwa rodzica czy opiekuna.

Pomyśl również o sobie! W wyścigu z rakiem ważny jest czas, ale też pieniądze. Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w Polsce z roku na rok rośnie. Choroba zmienia życie chorego, ale także całej rodziny. Często ogranicza ona aktywność zawodową, a wydatki związane z leczeniem przerastają domowy budżet. Polisa zapewni wypłatę określonej kwoty, która może ułatwić dostęp do prywatnego leczenia czy niezbędnych leków, a przez to przyśpieszy proces leczenia.

Ubezpiecz siebie – swoje życie, które niestety masz tylko jedno…

Najlepsza oferta dla Ciebie

RABAT 10%

na ubezpieczenie turystyczne

Kup polisę
ubezpieczenie turystyczne online